Продукція > EIC > MZ85C200
MZ85C200
MZ85C200 EIC
mz85cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 200V 5% 1900Ohm 1300mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ85C200 EIC