MZA2010D121C
MZA2010D121C TDK Corporation
MZA2010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0804 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0804 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.