MZA3216R601A
MZA3216R601A TDK Corporation
MZA3216.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.