Продукція > MZR > MZR222M0JG20
MZR222M0JG20
Виробник:
2200uF 6.3V +/-20% 10*20mm +105C Low ESR (MZR222M0JG20) Конденсаторы Aluminium
на замовлення 961 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZR222M0JG20