Продукція > RIP-TIE > N-10-G50-BK
N-10-G50-BK
N-10-G50-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 10" 50PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Mounting Type: Mechanical Attachment
Length: 10.000" (254.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 10" 50PACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Mounting Type: Mechanical Attachment, Length: 10.000" (254.00mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm).