Продукція > AMPHENOL RF > N1121A1-NT3G-7-50
N1121A1-NT3G-7-50
N1121A1-NT3G-7-50 AMPHENOL RF
N1121A1NT3G750.pdf
Виробник: AMPHENOL RF
Category: N connectors
Description: Connector: N; plug; male; straight; 50Ω; crimped; gold-plated; PTFE
Type of connector: N
Connector: plug
Kind of connector: male
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: crimped
Contact plating: gold-plated
Kind of cable: KX4; RG213; RG393
Insulator material: PTFE
Wave impedance: 50Ω
Max. frequency: 11GHz
на замовлення 621 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL RF - N1121A1-NT3G-7-50 - HF-/Koaxialsteckverbinder, N-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 50 ohm, RG8, RG213, RG393, Messing, tariffCode: 85366910, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Messing, Steckverbinderausführung: Gerader Stecker, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Kabelmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: N-Koaxial, Koaxialanschluss: Crimp, Impedanz: 50ohm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Frequenz, max.: 11GHz, Koaxialkabeltyp: RG8, RG213, RG393, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
N1121A1-NT3G-7-50 N1121A1-NT3G-7-50 Виробник : AMPHENOL RF 2160643.pdf Description: AMPHENOL RF - N1121A1-NT3G-7-50 - HF-/Koaxialsteckverbinder, N-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 50 ohm, RG8, RG213, RG393, Messing
tariffCode: 85366910
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: N-Koaxial
Koaxialanschluss: Crimp
Impedanz: 50ohm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Frequenz, max.: 11GHz
Koaxialkabeltyp: RG8, RG213, RG393
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 1495 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
N1121A1-NT3G-7-50 Виробник : Amphenol n1121a1nt3g750.pdf Conn Type N 50Ohm Crimp ST Cable Mount PL Gold Over Nickel
на замовлення 329 шт:
Мінімальне замовлення: 20
N1121A1NT3G750 Виробник : Amphenol Вилка; N; ``папа``; прямой; 50Ом; KX4,RG213,RG393; обжим; тефлон Група товару: Розніми високочастотні (коаксіальні, RF) Од. вим: шт