Продукція > PIHER > N15TS-504A3030
N15TS-504A3030 PIHER
n15.pdf
Виробник: PIHER
Category: Single turn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; horizontal; 500kΩ; 150mW; SMD; ±30%
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: horizontal
Resistance: 500kΩ
Power: 0.15W
Mounting: SMD
Tolerance: ±30%
Characteristics: linear
Body dimensions: 15x15x4.4mm
Track material: carbon
Mechanical rotation angle: 360°
Electrical rotation angle: 340°
Mechanical durability: 100000 cycles
Operating temperature: -40...120°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; horizontal; 500kΩ; 150mW; SMD; ±30%, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: horizontal, Resistance: 500kΩ, Power: 0.15W, Mounting: SMD, Tolerance: ±30%, Characteristics: linear, Body dimensions: 15x15x4.4mm, Track material: carbon, Mechanical rotation angle: 360°, Electrical rotation angle: 340°, Mechanical durability: 100000 cycles, Operating temperature: -40...120°C.