Продукція > NWS > N390-42-SB
N390-42-SB
N390-42-SB NWS
2724728.pdf
Виробник: NWS
Description: NWS - N390-42-SB - ROHRSCHNEIDER, KUNSTSTOFF, 42MM
tariffCode: 82034000
productTraceability: No
rohsCompliant: NA
Rohrschneider: Für Kunststoffrohre
euEccn: NLR
Gesamtlänge: 200mm
Rohrdurchm., max.: 42mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NA
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: Boric acid (14-Jun-2023)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис N390-42-SB NWS
Description: NWS - N390-42-SB - ROHRSCHNEIDER, KUNSTSTOFF, 42MM, tariffCode: 82034000, productTraceability: No, rohsCompliant: NA, Rohrschneider: Für Kunststoffrohre, euEccn: NLR, Gesamtlänge: 200mm, Rohrdurchm., max.: 42mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NA, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: Boric acid (14-Jun-2023).