N40M-32001-02-45
N40M-32001-02-45 NAC HOLDINGS LIMITED
N40M-32001-02-45.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 32OHM 10MW 126DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 110Hz
Height - Seated (Max): 0.297" (7.54mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 20 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 126.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 2150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 10MW 126DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 110Hz, Height - Seated (Max): 0.297" (7.54mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 20 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 126.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).