Продукція > NINGBO FORWARD RELAY > N4100CHS3DC24V N4100F 24V
N4100CHS3DC24V N4100F 24V Ningbo Forward Relay
Виробник: Ningbo Forward Relay
1C 3A 0.2W Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук