N68FCS8DC24VF Ningbo Forward Relay
N68F.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
1FORMC реле 24В обмотка, 250В 8А на контактах, 29*10*12мм (замена JS-24-K) Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук