N80L186-12
N80L186-12 Advanced Micro Devices
AMDID083-105.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU I186 12MHZ
Packaging: Bulk
Speed: 12MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80C186
Voltage - I/O: 3.0V
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU I186 12MHZ, Packaging: Bulk, Speed: 12MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 80C186, Voltage - I/O: 3.0V, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.