NA12065-B00H
NA12065-B00H Laird Performance Materials
NA12065_B00H_rev_A-3314075.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding 120mm x 65mm x 0.19mm Flexible Magnetic Sheet
на замовлення 508 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI SHLD SHEET 4.724"X2.559", Packaging: Bulk, Material: Nanocrystalline, Length: 4.724" (120.00mm), Shape: Sheet, Type: Shielding Sheet, Width: 2.559" (65.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Adhesive: Double Sided, Thickness - Overall: 0.007" (0.18mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NA12065-B00H NA12065-B00H Виробник : Laird Technologies NA12065_B00H_rev.A.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding 120mm x 65mm x 0.19mm Flexible Magnetic Sheet
на замовлення 465 шт:
Кількість Ціна
NA12065-B00H NA12065-B00H Виробник : Laird Technologies EMI pmbu-doc-000014679 Description: RF EMI SHLD SHEET 4.724"X2.559"
Packaging: Bulk
Material: Nanocrystalline
Length: 4.724" (120.00mm)
Shape: Sheet
Type: Shielding Sheet
Width: 2.559" (65.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Adhesive: Double Sided
Thickness - Overall: 0.007" (0.18mm)