Продукція > NETPOWER > NAS2000N10S05
NAS2000N10S05
NAS2000N10S05 NetPower
NAS2000x10Sxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 3-6V
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.30" L x 0.54" W x 0.26" H (33.0mm x 13.6mm x 6.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3 ~ 6V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3-6V, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.30" L x 0.54" W x 0.26" H (33.0mm x 13.6mm x 6.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3 ~ 6V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.