NAU83P20YGB
NAU83P20YGB Nuvoton Technology Corporation
DS_NAU83P20_DataSheet_EN_Rev2.4.pdf
Виробник: Nuvoton Technology Corporation
Description: 20W CLASS-D POWER STAGE
Packaging: Tray
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Output Type: 2-Channel (Stereo)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 24V
Max Output Power x Channels @ Load: 20W x 2 @ 8Ohm
Supplier Device Package: 48-QFN (7x7)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20W CLASS-D POWER STAGE, Packaging: Tray, Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Output Type: 2-Channel (Stereo), Mounting Type: Surface Mount, Type: Class D, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 24V, Max Output Power x Channels @ Load: 20W x 2 @ 8Ohm, Supplier Device Package: 48-QFN (7x7).