NB11876001
NB11876001 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: ATUM-9/3-0-100MM
Features: Adhesive Lined, Fluid Resistant
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.328' (100.00mm, 3.93")
Type: Tubing, Semi-Flexible
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.354" (8.99mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.118" (3.00mm)
Recovered Wall Thickness: 0.055" (1.40mm)
Shrink Temperature: 80°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)