NB20K00103MBA
NB20K00103MBA KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±20%
Power - Max: 240 mW
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3630K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±20%, Power - Max: 240 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NB20K00103MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20K00103MBA NB20K00103MBA Виробник : AVX nb21-nb12-nb20-1109253.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10Kohms 20%
товару немає в наявності
NB20K00103MBA NB20K00103MBA Виробник : KYOCERA AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10KOhm 20%