NB20L00223MBA
NB20L00223MBA KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 22KOHM 3790K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3790K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 22k
Resistance Tolerance: ±20%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 22KOHM 3790K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3790K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 22k, Resistance Tolerance: ±20%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NB20L00223MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20L00223MBA NB20L00223MBA Виробник : AVX nb21-nb12-nb20-1109253.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 22Kohms 20%