NB20N00823KBA
NB20N00823KBA KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 82KOHM 4080K 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 82k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 82KOHM 4080K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 82k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NB20N00823KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20N00823KBA NB20N00823KBA Виробник : AVX nb21-nb12-nb20-1109253.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 82Kohms 10%
товару немає в наявності
NB20N00823KBA NB20N00823KBA Виробник : KYOCERA AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 82KOhm 10%