NB21K00103KBB
NB21K00103KBB KYOCERA AVX
nb21_nb12_nb20-3165367.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10kOhm 10%
на замовлення 1464 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD measurement NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 10kΩ; SMD; 0603; 3630K; ±10%, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 10kΩ, Mounting: SMD, Material constant B: 3630K, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608.
Інші пропозиції NB21K00103KBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB21K00103KBB NB21K00103KBB Виробник : AVX NB21-1480128.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10000ohms 10%
NB21K00103KBB Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10kΩ; SMD; 0603; 3630K; ±10%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 10kΩ
Mounting: SMD
Material constant B: 3630K
Tolerance: ±10%