NB21L00223KBB
NB21L00223KBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 22KOHM 3790K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3790K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 22k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 22KOHM 3790K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3790K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 22k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 70 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NB21L00223KBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB21L00223KBB NB21L00223KBB Виробник : AVX NB21-1480128.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 22K OHMS 10%