NB21PC0472JBB
NB21PC0472JBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 4.7KOHM 4220K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 4.7KOHM 4220K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4220K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW.
Інші пропозиції NB21PC0472JBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB21PC0472JBB NB21PC0472JBB Виробник : AVX NB21-1480128.pdf NTC Thermistors 4700Ohm 5%