NBB0.8-4M25-E3 PEPPERL+FUCHS
Виробник: PEPPERL+FUCHS
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NC; 0÷0.8mm; 10÷30VDC; Ø4; 2m; IP67
Type of sensor: inductive
Output configuration: PNP / NC
Range: 0...0.8mm
Supply voltage: 10...30V DC
Switch housing: Ø4
Connection: cables
Lead length: 2m
IP rating: IP67
Max. operating current: 200mA
Operating temperature: -25...70°C
Kind of forehead: embedded
Body material: brass
Switching frequency max: 3kHz
Overall length: 25mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NC; 0÷0.8mm; 10÷30VDC; Ø4; 2m; IP67, Type of sensor: inductive, Output configuration: PNP / NC, Range: 0...0.8mm, Supply voltage: 10...30V DC, Switch housing: Ø4, Connection: cables, Lead length: 2m, IP rating: IP67, Max. operating current: 200mA, Operating temperature: -25...70°C, Kind of forehead: embedded, Body material: brass, Switching frequency max: 3kHz, Overall length: 25mm.