NBB1.5-4M25-E1-V3 Pepperl+Fuchs, Inc.
202175_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M4
Output Type: NPN-NC, 3-Wire
Sensing Distance: 0.059" (1.5mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M4, Output Type: NPN-NC, 3-Wire, Sensing Distance: 0.059" (1.5mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.