NBB1.5-F41-E2-V3
NBB1.5-F41-E2-V3 Pepperl+Fuchs, Inc.
085652_eng.pdf?v=20181211000147
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 1.5MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.059" (1.5mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 1.5MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.059" (1.5mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.