NBB1.5-F79-E0
NBB1.5-F79-E0 Pepperl+Fuchs, Inc.
800000_eng.pdf?v=20181211000159
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 1.5MM NPN
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NPN-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.059" (1.5mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 5V ~ 30V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: No Indicator
Part Status: Active
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 1.5MM NPN, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NPN-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.059" (1.5mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 5V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: No Indicator, Part Status: Active.