NBB15-30GM50-E2-M1 Pepperl+Fuchs, Inc.
293454-0016_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 7V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68, IP69K
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 7V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, IP69K, Indicator: LED.