NBB15-30GM50-UO Pepperl+Fuchs, Inc.
198089_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE AC/DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: NC, 2-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C