Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > NBB15-30GM50-US-V93
NBB15-30GM50-US-V93 Pepperl+Fuchs, Inc.
198092_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE AC/DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C