NBB15-U1-A2-T Pepperl+Fuchs, Inc.
296365_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: 4-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Metal, Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68, IP69K
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: 4-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Metal, Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, IP69K, Indicator: LED.