NBB15-U1K-N0 Pepperl+Fuchs, Inc.
70133098_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE NAMUR
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NAMUR-NC, 2-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 8.2V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP66, IP68, IP69K
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE NAMUR, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NAMUR-NC, 2-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 8.2V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP66, IP68, IP69K, Indicator: LED.