Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > NBB2-12GM30-E2-2M-PUR
NBB2-12GM30-E2-2M-PUR
NBB2-12GM30-E2-2M-PUR Pepperl+Fuchs, Inc.
220107_eng.pdf?v=20181211000214
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 2MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.079" (2mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 2MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.079" (2mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Obsolete.