NBB2-8GM30-E2-V1
NBB2-8GM30-E2-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
304615-0046_eng.pdf?v=20190103000221
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 2MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M8
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.079" (2mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 5V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 2MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M8, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.079" (2mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 5V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.