NBB20-U4-US-V93P Pepperl+Fuchs, Inc.
70126615_eng.pdf?v=20240611152140
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE AC/DC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.787" (20mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 20 VAC ~ 253 VAC, 20 VDC ~ 300 VDC
Material - Body: Metal, Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE AC/DC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NO, 2-Wire, Sensing Distance: 0.787" (20mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 20 VAC ~ 253 VAC, 20 VDC ~ 300 VDC, Material - Body: Metal, Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.