NBB75DSG
NBB75DSG Neutrik
Виробник: Neutrik
RF Connectors / Coaxial Connectors GROUNDED BNC JACK 75 OHM SOLDER TYPE
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: BNC connectors, Description: Connector: BNC; socket; straight; 75Ω; soldering; Contacts: brass, Type of connector: BNC, Connector: socket, Spatial orientation: straight, Wave impedance: 75Ω, Electrical mounting: soldering, Max. frequency: 3GHz, Contact material: brass.
Інші пропозиції NBB75DSG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NBB75DSG NBB75DSG Виробник : NEUTRIK nbb75dsg-2.PDF Category: BNC connectors
Description: Connector: BNC; socket; straight; 75Ω; soldering; Contacts: brass
Type of connector: BNC
Connector: socket
Spatial orientation: straight
Wave impedance: 75Ω
Electrical mounting: soldering
Max. frequency: 3GHz