NBB8-30GM60-I3
NBB8-30GM60-I3 Pepperl+Fuchs, Inc.
282837_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE OTHERS
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: Analog Current
Sensing Distance: 0.118" ~ 0.315" (3mm ~ 8mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 15V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: No Indicator
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE OTHERS, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: Analog Current, Sensing Distance: 0.118" ~ 0.315" (3mm ~ 8mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 15V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: No Indicator.