Продукція > VICOR CORPORATION > NBM3814V46C15A6C00
NBM3814V46C15A6C00 Vicor Corporation
G0USCI.PDF
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC/DC CONVERTER 14V 2240W
Packaging: Tray
Power (Watts): 2240W
Size / Dimension: 3.76" L x 1.40" W x 0.37" H (95.6mm x 35.5mm x 9.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 46V
Approval Agency: CE
Efficiency: 97.6%
Current - Output (Max): 160A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 14V
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 14V 2240W, Packaging: Tray, Power (Watts): 2240W, Size / Dimension: 3.76" L x 1.40" W x 0.37" H (95.6mm x 35.5mm x 9.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 46V, Approval Agency: CE, Efficiency: 97.6%, Current - Output (Max): 160A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 14V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції NBM3814V46C15A6C00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NBM3814V46C15A6C00 Виробник : Vicor ds_NBM3814x46C15A6yzz-948420.pdf Non-Isolated DC/DC Converters VNBM 3814 42V 14V/2240W C CN