Продукція > VICOR CORPORATION > NBM6123T60E12A7T0R
NBM6123T60E12A7T0R
NBM6123T60E12A7T0R Vicor Corporation
ds_NBM6123x60E12A7yzz.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 2 KW
Packaging: Tray
Package / Case: 24-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 98%
Current - Output (Max): 170A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 kW
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 2 KW, Packaging: Tray, Package / Case: 24-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 98%, Current - Output (Max): 170A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 kW, Number of Outputs: 1.