NBN12-18GK50-E1-M Pepperl+Fuchs, Inc.
248871_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: NPN-NC, 3-Wire
Sensing Distance: 0.472" (12mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 5V ~ 60V
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68, IP69K
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: NPN-NC, 3-Wire, Sensing Distance: 0.472" (12mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 5V ~ 60V, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, IP69K, Indicator: LED.