NBN12-18GM30-A2 Pepperl+Fuchs, Inc.
326161-0141_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: PNP, 4-Wire
Sensing Distance: 0.472" (12mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 5V ~ 36V
Material - Body: Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP65, IP66, IP67, IP68
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: PNP, 4-Wire, Sensing Distance: 0.472" (12mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 5V ~ 36V, Material - Body: Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP65, IP66, IP67, IP68, Indicator: LED.