NBN12-18GM50-E2-V1
NBN12-18GM50-E2-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
087780_eng.pdf?v=20190103000147
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 12MM NON-FLUSH PNP
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.472" (12mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 12MM NON-FLUSH PNP, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.472" (12mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.