NBN15-18GM60-US
NBN15-18GM60-US Pepperl+Fuchs, Inc.
198082_eng.pdf?v=20181211000206
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 15MM NO
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: SCR-NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 20 VAC ~ 250 VAC, 20 VDC ~ 300 VDC
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 15MM NO, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: SCR-NO, 2-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 20 VAC ~ 250 VAC, 20 VDC ~ 300 VDC, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.