NBN25-30GM35-A0 Pepperl+Fuchs, Inc.
326161-0182_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M8
Output Type: NPN, 4-Wire
Sensing Distance: 0.984" (25mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 5V ~ 36V
Material - Body: Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP65, IP66, IP67, IP68
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M8, Output Type: NPN, 4-Wire, Sensing Distance: 0.984" (25mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 5V ~ 36V, Material - Body: Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP65, IP66, IP67, IP68, Indicator: LED.