NBN30-L2-E2-V1
NBN30-L2-E2-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
187482_eng.pdf
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 1.181" (30mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP69K
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 1.181" (30mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP69K, Indicator: LED.