NBN40-L2-A2-V1
NBN40-L2-A2-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
120992_eng.pdf?v=20190111000159
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 40MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire
Sensing Distance: 1.575" (40mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP69K
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 40MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire, Sensing Distance: 1.575" (40mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP69K, Indicator: LED, Part Status: Active.