NBN40-U1-A2-M Pepperl+Fuchs, Inc.
207748_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP, 4-Wire
Sensing Distance: 1.575" (40mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 60V
Material - Body: Metal, Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68, IP69K
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP, 4-Wire, Sensing Distance: 1.575" (40mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 60V, Material - Body: Metal, Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, IP69K, Indicator: LED.