NBN40-U4L-UU
NBN40-U4L-UU Pepperl+Fuchs, Inc.
246529_eng.pdf?v=20181211000223
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 40MM NO/NC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: SCR-NC/NO, 2-Wire
Sensing Distance: 1.575" (40mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 20 VAC ~ 253 VAC, 20 VDC ~ 300 VDC
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 40MM NO/NC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: SCR-NC/NO, 2-Wire, Sensing Distance: 1.575" (40mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 20 VAC ~ 253 VAC, 20 VDC ~ 300 VDC, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.