Продукція > L-COM > NBSS141207-10F-1
NBSS141207-10F-1
NBSS141207-10F-1 L-com
NBSS141207-10F-1_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: ENCL SS 14X12X07" W/85 FAN 120VA
Packaging: Bag
Color: Gray
Size / Dimension: 14.500" L x 13.000" W (368.30mm x 330.20mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 7.830" (198.88mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP24, NEMA 3R
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 189in² (1220cm²)
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENCL SS 14X12X07" W/85 FAN 120VA, Packaging: Bag, Color: Gray, Size / Dimension: 14.500" L x 13.000" W (368.30mm x 330.20mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 7.830" (198.88mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 189in² (1220cm²).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NBSS141207-10F-1 NBSS141207-10F-1 Виробник : L-Com NBSS141207-10F-1_2D.pdf Wall Mounted Panel Enclosures ENCL SS 14x12x07" w/85 Fan 120VAC Mnt Plate