NC12K00103KBB
NC12K00103KBB KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3630K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC12K00103KBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12K00103KBB NC12K00103KBB Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC Thermistors 10KOhm 10%
товару немає в наявності
NC12K00103KBB NC12K00103KBB Виробник : KYOCERA AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10KOhm 10%