NC12N00683KBB
NC12N00683KBB KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4080K 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 68k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4080K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 68k, Resistance Tolerance: ±10%, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW.
Інші пропозиції NC12N00683KBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12N00683KBB NC12N00683KBB Виробник : KYOCERA AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0805 68Kohm 10%